Küçükçiftlik Park

Harbiye Mahallesi, Kadırgalar Yokuşu No:4, 34367 Şişli/İstanbul

17’nci yüzyıldan bu yana mesire alanı, gazino ve lunapark olarak hizmet veren KüçükÇiftlik Park, 2009’dan itibaren İstanbul’un kalbinde sanat, kültür ve eğlence merkezi olarak hizmet vermeye başladı. Bugün Alicia Keys, Tony Bennett, Pitbull, Chris De Burgh, Elton John, Scorpions, Cranberries, Iron Maiden, Deep Purple, Duran Duran, David Guetta gibi dünyaca ünlü isimlere ev sahipliği yapan KüçükÇiftlik Park, “Sonisphere” ve “Hi-Voltage” gibi büyük rock etkinlikleriyle de on binlerce kişiyi ağırladı.

Türkiye’nin en büyük sahnesinin yanında KüçükÇiftlik Park, dünyada sadece 11 firmada bulunan, her noktaya yüksek ses kalitesi sağlayan K1 Ses Sistemi’ne sahiptir. KüçükÇiftlik Park, yaz sezonunda 9 bin 352 metrekarelik kullanım alanına sahiptir. 17 bin kişi kapasiteli alanının 2 bin 350 metrekarelik çim alanı da bulunmaktadır. KüçükÇiftlik Park, çevre koruma alanında yaptığı yatırımlarla, yoğun enerji tüketen eğlence sektörünün de bu konuda yapabileceği işler olduğunu gösteriyor. KüçükÇiftlik Park, solar aydınlatma, gri su geri kazanım, atık ayrıştırması sistemlerine sahiptir ve geri dönüşümlü etkinlik malzemeleri kullanmaktadır.

Bu Mekandaki Etkinlikler

haziran

paz16haz14:00paz23:59The 1975 - Starsailor @ Küçükçiftlik ParkKüçükçiftlik ParkEtkinlik Tarzı:Alternative,PopEtkinlik Yeri:İstanbul,Küçükçiftlik ParkSanatçı:Adamlar,Büyük Ev Ablukada,Starsailor,The 1975,Yüzdeyüz Müzik Sanatçı: The 1975, Starsailor, Büyük Ev Ablukada, Adamlar, Sound Cinema, Yokuz

temmuz

cts20tem17:00cts23:59FeaturedManowar @ Küçükçiftlik ParkKüçükçiftlik ParkEtkinlik Tarzı:Metal Sanatçı: Manowar

hey
X