Yakındakiler

Etkinlikleri Filtrele

çrş24nis20:00çrş23:00Lorenzo De Finti Quartet @ Akbank SanatAkbank SanatEtkinlik Tarzı:CazEtkinlik Yeri:Akbank Sanat Sanatçı: Lorenzo De Finti Quartet

çrş24nis20:00çrş23:00Mayra Andrade @ CRRCemal Reşit Rey Konser SalonuEtkinlik Tarzı:CazEtkinlik Yeri:crr Sanatçı: Mayra Andrade

çrş24nis20:00çrş23:59Tolga Akyıldız’la %100 Açık Sahne 22Tolga Akyıldız’la %100 Açık SahneIF Performance Hall BeşiktaşEtkinlik Tarzı:Alternative,Electronic,Rap/HipHop,RockEtkinlik Yeri:IF BeşiktaşSanatçı:Yüzdeyüz Açık Sahne,Yüzdeyüz Müzik Sanatçı: Hey! Douglas, Şehinşah, Pera, Can Kazaz, Ezgi Aktan, Akın & Akıncan Eldes

çrş24nis20:30çrş23:59Kraak&Smaak + Klangstof @ Zorlu StudioDutch Ding-a-Dong FestivalZorlu StudioEtkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:Zorlu PSM,Zorlu Studio Sanatçı: Kraak&Smaak + Klangstof

çrş24nis21:00çrş23:55Evgeny Grinko @ Eskişehir Atatürk KSKMEskişehir Atatürk Kültür Sanat ve Kongre MerkeziEtkinlik Tarzı:Klasik,PopEtkinlik Yeri:Eskişehir,İç AnadoluSanatçı:EGrinko Sanatçı: Evgeny Grinko

prş25nis(nis 25)14:00paz28(nis 28)23:55Konya Tam1FestGrand Hotel KonyaEtkinlik Tarzı:Alternative,Pop,Rap/HipHop,Rock,World MusicEtkinlik Yeri:İç Anadolu,KonyaSanatçı:Birlikte Güzel Sanatçı: Mor ve Ötesi, Feridun Düzağaç, Manuş Baba, Şehinşah, Hedonutopia, Blöf, Haluk Levent, Can Bonomo, Fatma Turgut, İlkay Akkaya, Şanışer, Band Of Bard, Selda Bağcan, Pinhani, Adamlar, Dolu Kadehi Ters Tut, Kahraman Deniz, Hayko Cepkin, Ümit Besen, Pamela, Oğuzhan Uğur, Selçuk Balcı, İstanbul Trip

prş25nis(nis 25)14:00paz28(nis 28)23:59Eskifest 2019Eskişehir Mola TesisleriEtkinlik Tarzı:Pop,Rap/HipHop,Rock,World MusicEtkinlik Yeri:Eskişehir,İç AnadoluSanatçı:Adamlar,Athena,Cem Adrian,Ceza,Duman,Gaye Su Akyol,Kadebostany,Manga,MilyonFest,Mor ve Ötesi,Şebnem Ferah,Selda Bağcan,Yabancı,Yüzdeyüz Müzik Sanatçı: Şebnem Ferah. Selda Bağcan. Umut Kuzey. Can Gox. Niyazi Koyuncu. Şanışer ft. Sokrates ST. Faça, mor ve ötesi. maNga, Pinhani, Melek Mosso, Gazapizm, Nova Norda, Efendi, Athena, Kadebostany, Ceza, Feridun Düzağaç, Sena Şener, Yirmi7, Emre Bulut, Duman, Cem Adrian, Gaye Su Akyol, Adamlar, Tuna Kiremitçi, Ezgi Aktan, Luka

prş25nis20:30prş23:30L’Arpeggiata @ İş Sanatİş Sanat Kültür MerkeziEtkinlik Tarzı:Caz,Klasik Sanatçı: L’Arpeggiata

prş25nis20:30prş23:45John McLaughlin & The 4th Dimension @ Zorlu PSMPSM Caz FestivaliZorlu PSMEtkinlik Tarzı:CazEtkinlik Yeri:Zorlu PSMSanatçı:PSM Caz Festivali Sanatçı: John McLaughlin & The 4th Dimension

prş25nis21:00prş23:55Evgeny Grinko @ Antalya Konyaaltı AçıkhavaAntalya Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu - Antalya SahneEtkinlik Tarzı:Klasik,PopEtkinlik Yeri:Akdeniz,AntalyaSanatçı:EGrinko Sanatçı: Evgeny Grinko

cum26nis20:30cum23:00Luca Stricagnoli @ Emek SahnesiGrand Pera Emek SahnesiEtkinlik Tarzı:RockEtkinlik Yeri:İstanbul Sanatçı: Luca Stricagnoli

cum26nis21:00cum23:55Evgeny Grinko @ Denizli AçıkhavaDenizli Açıkhava TiyatrosuEtkinlik Tarzı:Klasik,PopEtkinlik Yeri:Denizli,EgeSanatçı:EGrinko Sanatçı: Evgeny Grinko

cum26nis21:00cum23:59Alen Islamovic @ Dorock XL KadıköyDorock XLEtkinlik Tarzı:Rock,World Music Sanatçı: Alen Islamovic

cum26nis21:30cum23:59Jawhar @ BabylonBabylon BomontiEtkinlik Tarzı:Folk,PopSanatçı:Kendine Has Sanatçı: Jawhar

cum26nis22:00cum23:59Altın Gün @ Salon IKSVSalon IKSVEtkinlik Tarzı:Alternative,World MusicEtkinlik Yeri:Salon IKSVSanatçı:Altın Gün Sanatçı: Altın Gün

cum26nis22:00cum23:59Underher @ Anahit SahneAnahit Sahne BeyoğluEtkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:İstanbul Sanatçı: Queer Elizabeth, UNDERHER, Deepinoza, KRCL

cum26nis23:00cum23:59Coalition @ Zorlu PSMZorlu PSMEtkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:Zorlu PSMSanatçı:Yüzdeyüz Müzik Sanatçı: David Mayer, Nico Stojan, Unders, Islandman, Avangart Tabldot

cum26nis23:00cum23:59Mark Knight + Tube & Berger @ KleinKleinEtkinlik Tarzı:ElectronicSanatçı:M Music Sanatçı: Mark Knight, Tube & Berger, Koray T

cts27nis12:00cts23:59Babylon Soundgarden @ bomontiAdaBomontiadaEtkinlik Tarzı:Electronic,Pop,Punk,Rap/HipHop,Rock,World MusicEtkinlik Yeri:BomontiadaSanatçı:Kendine Has Sanatçı: GUTS & Les Akaras de Scoville, Dubioza Kolektiv, Kaan Düzarat, İlhan Erşahin, Boogie Belgique, Ege Çubukçu, Hey! Douglas, Ah! Kosmos, Elektro Hafız, doubledecker, DearHead, BREK, Netam, MARCH, Zeynep Erbay, Gunesta, Uninvited Jazz Band, DJ Style-ist, Serdar Orcan, Mr.Murdoc

cts27nis20:30cts23:45Enrico Macias @ Zorlu PSMPSM Caz FestivaliZorlu PSMEtkinlik Tarzı:PopEtkinlik Yeri:Zorlu PSMSanatçı:PSM Caz Festivali Sanatçı: Enrico Macias

cts27nis22:00cts23:59Altın Gün @ Salon IKSVSalon IKSVEtkinlik Tarzı:Alternative,World MusicEtkinlik Yeri:Salon IKSVSanatçı:Altın Gün Sanatçı: Altın Gün

Tüm biletleri tükenen Sónar İstanbul 2019 bu akşam ZORLU PSM'de gerçekleşiyor.

#sonaristanbul #Sonar2019 #yüzdeyüzmüzik (Etkinlik gişesinde kapasiteye göre limitli sayıda bilet satışı yapılabilir.)

Laneth BİR GECE III bu akşam IF Performance Hall Beşiktaş'ta the Climb, Objektif, Cultus, Pagan, Razor (plays Kramp) ve Nikki Wild (after show)'ı bir araya getiriyor.

https://t.co/Jv7lsw4Bbn

hey
X